UWAGA:

 W dniach 24.05.2018 do 01.06.2018 -Szkoła Jogi zamknięta
z powodu wyjazdu na warsztaty „Wakacje z Jogą u progu lata” –  Szklarska Poręba

Zapraszamy wszystkich na zajęcia 04.06.2018 (Poniedziałek)

Szklarska_Poręba_2018-1Szczegóły w zakładce warsztaty

Cappuccino with smiley face and coffee beans.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Wznawiamy cykliczne warsztatyRebirthingu

rebirthing

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę ze świadomym życiem, nauczyć się medytować, zredukować stres lub po prostu zrelaksować się.

Rebirthing to znana i stosowana z powodzeniem od lat naturalna metoda terapii i samodoskonalenia, polegająca na rytmicznym i pogłębionym oddychaniu. Podczas sesji na nowo uczymy się zdrowego i harmonijnego oddechu, którym dysponowaliśmy tuż po narodzeniu. Z czasem jednak, w wyniku napięć, ten naturalny rytm oddechu mógł się zaburzyć i naszą intencją jest ten stan pierwotny przywrócić, gdyż jest on najkorzystniejszy dla naszego zdrowia i samopoczucia. Pogłębione oddychanie prowadzi również do napełnienia ciała pozytywną energią oraz do głębokiego rozluźnienia wszystkich mięśni. Technika ta jest jednym z najszybszych sposobów wprowadzenie do swojego życia spokoju, luzu oraz świadomości samego siebie.

Prowadząca: Krystyna Błauciak – dyplomowana instruktorka jogi oraz chirurg fantomowy, od lat zajmuje się tym, co jest związane z ruchem, przyrodą, pracą z energią i rozwojem duchowym. Prowadzi również zajęcia taneczne, jogę, zajmuje się masażem i terapiami regresywnymi. W jej działaniach najbardziej liczy się autentyczność, bezpośredni kontakt z człowiekiem, pozytywna energia, radość i prawdziwa przemiana świadomości.

Zajęcia trwają 2 godz.
Inwestycja 30 zł

Zapisy: bezpośrednio w Szkole, lub
tel. 604 993 696 – Lucyna Siuta
tel. 722 099 071 – Krystyna Błauciak

 

Prezent?

Nie masz pomysłu na prezent - możesz kupić karnet dla bliskiej Ci osoby na zajęcia jogi

Read More

Witamy na nowej odświeżonej stronie www. Zapraszamy do odwiedzania i pozostania w  "duchu" jogi.

Read More